textová reklama predaj webstránok domén eshopov spolubývanie Bratislava inzercia práce Bratislava inzercia Bratislava inzerce Praha autodoprava Praha základný príjem dopyt zdarma poptávka zdarma poistenie cez internet pojištění přes internet online
DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

PR Články

Top 5 etikiet ,ktoré nesmú chýbať v žiadnom správnom logistickom centre

 

Mať prehľad o stave zásob a tovaru v modernom logistickom sklade je dnes nutnosť a povinnosť zároveň. Vďaka presnému označeniu tovaru samolepiacími etiketami a modernému mobilnému terminálu prispôsobený na snímanie EAN kódov sa skracuje doba evidencie a znižuje chybovosť. Logistické a špedičné firmy využívajúce tento systém sú zároveň vybavené aj termotlačiarňami. Vďaka tomuto kroku dokážu zamestnanci rýchlo a pohotovo podľa potreby vytlačiť etikety s variabilnými dátami. Vplyvom prostredia, špecifický povrch a priorita každého jedného balíka si vyžaduje aj odlišný typ samolepiacej etikety. Viete, ktoré sú to? Ponúkame krátky prehľad Top 5 štítkov, ktoré nesmú chýbať v žiadnom logistickom sklade.

 

1.Termoetikety (teplocitlivé)

termoetikety

Poskytuje ideálne riešenie pre expresné vytlačenie a použítie etikiet pre označovanie zásielok v logistických a špedičných firmách. Špeciálny povrch etikiet je citlivý na teplo. Pri kontakte s teplom zmení farbu na čiernu a tým prenesie na seba dôležité informácie. Termoetikety nachádzajú svoje uplatnenie najmä vo váhach a termotlačiarniach.

Označia tovar a prenesú informácie o jeho cene, hmotnosti, EAN kódu a iných dôležitých údajov podľa potreby.

 

2.Bezpečnostné logistické etikety (plomby)

Poskytuje riešenie ako bezpečne ochrániť a zabezpečiť zásielku pred cudzím vniknutím. Pri akomkoľvek neoprávnenom pokuse o otvorenie zásielky zapečatenou takouto etiketou dochádza k rozpadu materiálu z ktorého bola známka vytvorená. Na povrch zásielky sa prenesie vytlačený vzor a tým označí každú zásielku, ktorá nemala byť otvorená. Najčastejšie býva použitá práve pri obaloch pre mobilné telefóny.

 

3.Varovné etikety (výstrahy)

výstražné etikety

Grafický symbol vyobrazený na etiketách varuje osobu manipulujúcu so zásielkou bez toho, aby ju musel otvoriť. Pokiaľ nemá osoba oprávnenie otvárať zásielky, vždy existuje riziko. V balíku sa môže nachádzať nebezpečný tovar, poprípade obsah zásielky je veľký, krehký a preto si vyžaduje maximálnu opatrnosť pri jej manipulácii. Takáto samolepka poskytne cenné informácie a pomôže k ochrane zásielky pred jej zničením.

4.Logistické etikety (označovacie)

Bez správneho označenia s podrobnejšími údajmi na každom balíku a tovare by sa za krátky čas celý váš sklad premenil na jeden veľký neorganizovaný zhluk krabíc. Využitím etikiet na označovanie si zaistíte prehľad vo vašom skladovom hospodárstve. Na výber sa vám ponúkajú čisté alebo predtlačené etikety. Spolu s čítačkou EAN kódov sa tento systém stane vašou neodmysliteľnou súčasťou.

 

5.Živicové etikety (výnimočné)

Pre označenie luxusnejšieho tovaru alebo balenia poskytnú dodatočný efekt práve živicové etikety. Tenká ale zároveň aj pružná a odolná vrstva živice na povrchu ochráni etiketu pred zničením. Výborne poslúži pri prezentácií tovaru a zaujme nejedno zvedavé oko ich vzhľadom a kvalitou. Jedná sa o cenovo náročnejší variant.

živicové etikety

 

Autodoprava logistika spolujazda

12.6.2015- Autodoprava logistika spolujazda to sú hlavné témy webstránky Logistickyportal.sk , ktorý je zameraný na vyťažovanie vozidiel v nákladnej a osobnej doprave. Portál ponúka možnosť vytvoriť si firemný profil autodopravcu, súkromný profil na spolujazdu. Pre tých ktorí potrebujú poslať balík alebo špeciálny náklad stačí pridať dopyt na autodopravu zdarma alebo dopyt na spolujazdu takisto zdarma ak hladáte odvoz do práce, na nákupy alebo výlet nielen na Slovensku ale aj do krajín ako Česko a to just in time v reálnom čase.  

Súčasťou webstránky je aj logistické fórum určené na diskusiu o doprave, podstránky o vlakovej a autobusovej doprave ale aj voľné sklady pre váš tovar.

Využívaním portálu získate: nové zákazky, spolujazdou ušetríte minimálne 50-75% nákladov, čas, životné prostredie, plynulejšiu dopravu a nové kontakty.

Na ceste k novej kultúre dopravy a logistiky
 
12.6.2015- Podnikanie v obore akým je doprava a logistika patrí v očiach verejnosti k najmenej obľúbeným. Dopravcovia so svojimi nákladnými autami spôsobujú na cestách neraz zápchy, nehody, hluk a znečisťujú ovzdušie. Lenže bez nich by v obchodoch nebol taký výber produktov, lebo by sa nedostali z bodu A do bodu B. Rast dopravy však vedie v celej Európe k opakovaným dopravným zápcham s mnohými nepriaznivými dôsledkami v podobe strateného času a znečistenia. V dôsledku tohto javu európske hospodárstvo ztráca každoročne takmer 100 miliárd EUR, teda 1 % HDP EU. Každoročne sa zvyšuje znečistenie ovzdušia a hluk. V mestskej doprave vzniká 40 % emisií CO2 a 70 % emisií iných znečisťujúcich látok pochádzajúcich z cestnej dopravy. A aj keď sa tieto problémy objavujú na miestnej úrovni, ich dopad je pociťovaný na úrovni kontinentu: ako je zmena klímy, väčšie zdravotné problémy obyvateľstva, potiaže v logistickom reťazci atď. Mestá ani prepravné spoločnosti nemôžu riešiť tieto problémy osamotene, je potrebná spolupráca každého z nás. 
 
Pripravili sme preto webstránku www.logistickyportal.sk združujúcu na jednom mieste informácie o prepravných a logistických spoločnostiach, možnostiach ako čo najlepšie ušetriť náklady, čas aj životné prostredie s ponukami od týchto spoločností alebo súkromných osôb. Súčasťou webu je aj možnosť dopytu spolujazdy, či diskusné fórum. 
 
Pridajte sa k našej snahe o lepšiu kultúru cestnej dopravy. Kliknite na www.logistickyportal.sk a založte si svoj firemný či súkromný profil, zverejňujte vaše dopyty na autodopravu alebo spolujazdu. Ušetríte tak minimálne 50%-75% nákladov, čas ale svojou troškou prispejete aj k šetreniu prírody a zdrojov.

PR články a tlačové správy zverejňujeme aj na freewww.wbl.sk

 

inzercia Bratislava Košice